881 – 266 – 777, 794 – 166 – 777 | info@edpo.pl

Ochrona Danych Osobowych

Bezpieczeństwo Klientów jest naszym priorytetem

Zobacz więcej »

O nas

Kim jesteśmy?

EDPO to firma z Olsztyna oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji w sektorze publicznym i prywatnym.

EDPO to akronim od European Data Protection Officer, czyli europejskiego inspektora ochrony danych, specjalisty, który swoją wiedzą i doświadczeniem realnie wpływa na poziom bezpieczeństwa w organizacji. Nasza firma ma siedzibę w Olsztynie, jednak tak jak RODO obowiązuje w całej Unii Europejskiej, tak i my nie ograniczamy się terytorialnie z naszymi działaniami.

Co robimy?

Naszym celem jest podnoszenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych wśród naszych Klientów poprzez zapewnienie dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu ochrony danych, kompleksowe szkolenia, stałą obsługę i monitoring procesów przetwarzania danych. Projektujemy i wdrażamy najefektywniejsze dla Państwa organizacji metody ochrony danych osobowych. Pomagamy zapewnić bezpieczeństwo.

Mamy doświadczenie w organizacji systemu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych, zarówno w dużych, jak i małych przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Współpracujemy między innymi z firmami z branży medycznej, meblarskiej, ubezpieczeniowej, usługowej oraz z instytucjami publicznymi (jednostkami samorządu terytorialnego, szkołami, ośrodkami pomocy społecznej).

Realizując zadania zawsze kierujemy się realnymi potrzebami i możliwościami naszych Klientów.

Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.