EDPO

EDPO - Ochrona Danych Osobowych

Certyfikat VCC

Certyfikacja

Certyfikat VCC

Z radością informujemy, że jako firma edpo.pl, przeszliśmy pozytywnie proces akredytacji i w 2023 roku uzyskaliśmy status Akademii Edukacyjnej VCC oraz Partnera Egzaminacyjnego VCC. Każdego roku poddajemy się procesowi audytu, co jest dla nas dowodem ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości.

Co to jest VCC? Vocational Competence Certificate, czyli VCC, to unikatowy system kształcenia i certyfikacji kwalifikacji zawodowych. Stworzony z myślą o integracji edukacji z wymaganiami dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, VCC jest zgodny zarówno z Europejską Ramą Kwalifikacji, jak i Polską Ramą Kwalifikacji. Jego specyfika idealnie odpowiada potrzebom rynku pracy w Europie Środkowo-Wschodniej, a szczególnie w Polsce.

Co oferuje certyfikat VCC? Standard VCC pozwala na zdobycie nowych kompetencji (New Competences), a także na rozwój i aktualizację już posiadanych kwalifikacji zawodowych (Select Competences). Innowacyjność systemu VCC objawia się w połączeniu teorii z praktyką, umiejętnościami branżowymi, kompetencjami informatycznymi oraz osobistymi.

Dlaczego warto wybrać VCC? Szkolenia w ramach certyfikacji VCC są prowadzone przez akredytowane Akademie Edukacyjne, a kompetencje zawodowe są walidowane przez niezależne egzaminy zewnętrzne. Nasze szkolenia bazują na autoryzowanych materiałach edukacyjnych i są prowadzone przez certyfikowanych trenerów VCC. Cel systemu VCC to dostarczenie pracodawcom rzetelnych informacji o kwalifikacjach pracowników i kandydatów do pracy, co jest gwarantowane przez obiektywność procesów egzaminacyjnych.

Jako edpo.pl jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego ważnego projektu edukacyjnego.
Więcej informacji o systemie VCC oraz dostępnych kwalifikacjach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.vccsystem.eu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i dołączenia do grona profesjonalistów certyfikowanych przez VCC!

 

Więcej informacji o Systemie VCC: 

 
 

 

Żeby dowiedzieć się więcej o Fundacji VCC kliknij tu:

Nasi klienci

O nas

Nasze usługi