EDPO

EDPO - Ochrona Danych Osobowych
Anna Smolinska 2021-02-09

Grafika z tekstem: "Dzień Bezpiecznego Internetu"

Od 17 lat, z inicjatywy Komisji Europejskiej, obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Kolejnym założeniem tego dnia jest zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystania internetu.

Tegoroczne hasło „Razem dla lepszego internetu” daje do zrozumienia jak ważne jest zaangażowanie wielu instytucji oraz najbliższej rodziny w dążeniu do tego, aby internet był bezpieczniejszym i lepszym miejscem dla wszystkich, a szczególnie dla najmłodszych.

Więcej informacji na temat obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, podejmowanych z tej okazji inicjatyw oraz dostęp do materiałów edukacyjnych znajduje się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Z okazji dnia bezpiecznego internetu udostępniamy Państwu i Pracownikom, których macie w opiece zupełnie bezpłatne szkolenia e-learningowe na temat ataków socjotechnicznych. Po wykonaniu szkolenia generowany jest certyfikat. Poziom – podstawy podstaw – dla każdego.

i wpisz kod: 22_602283b697c5c
Zapoznajcie się z instrukcją i… powodzenia!