EDPO

EDPO - Ochrona Danych Osobowych
Magdalena Gujska 2022-09-22

W ZOO w Gdańsku o prywatność zwiedzających dba nasz lampart

Nasz zespół edpo.pl stawia sobie za cel przekazanie ludziom, że RODO to nie tylko dane osobowe, ale właśnie ludzie, którzy stoją za tymi danymi. Na każdym polu działalności stawiamy na edukację i naukę szanowania prywatności innych ludzi. Jest to nasz mały wkład w czynieniu świata bardziej przyjaznym miejscem.

Praktykując filozofię małych kroków w ulepszaniu świata niedawno podjęliśmy decyzję o adopcji jednego ze zwierząt ZOO w Gdańsku.

Długo zastanawialiśmy się jakie zwierzę wesprzeć. Była to trudna decyzja mając świadomość jak wiele gatunków potrzebuje pomocy. Wybór padł na Lamparta perskiego (dawniej znanego jako pantera perska).

Dlaczego? Chcieliśmy, żeby nasz nowy podopieczny stał się  symbolem wartości reprezentowanych przez naszą firmę. Lampart perski jest to duży i imponujący kot, który bardzo dba o swoje terytorium i uważnie pilnuje swoich granic. Lamparty to zwinne i szybkie zwierzęta, a my w swoich działaniach stawiamy na elastyczność w kontaktach z Klientami i szybkość w działaniu.

Serdecznie zapraszamy do ZOO w Gdańsku. Koniecznie przybijcie piątkę z EDPOwym lapartem 🙂